E-Service

Umożliwia on bezpieczne wprowadzanie danych oraz uzyskiwanie informacji online bezpośrednio przez firmę zewnętrzną, co znacznie przyśpiesza i usprawnia realizację prac.

Zakres merytoryczny tego modułu jest w dużym stopniu definiowalny i zależny od wymagań określonych w założeniach do konfiguracji indywidualnego rozwiązania.

Zakres funkcjonalny

  • PRZYJMOWANIE ZLECEŃ - Przyjmowanie zleceń przez zewnętrznego wykonawcę
  • REALIZOWANIE ZLECEŃ - Realizowanie zleceń przez zewnętrznego wykonawcę
  • WYSTAWIANIE FAKTUR 
Mobirise
Mobirise

PREZENTACJA

Wypełnij formularz, a my wyślemy na podany e-mail prezentację Naszego systemu i jeden z naszych konsultantów skontaktuje się w celu umówienia spotkania


Administratorem Twoich danych jest Eurotronic Sp. z o.o. (Adgar Park West / 5p., Al. Jerozolimskie 181 b, 02-222 Warszawa, email: sales@eurotronic.net.pl). Przetwarzamy Twoje dane (adres e-mail, imię i nazwisko oraz treść wiadomości) na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów: w celu komunikacji z Tobą i dla ochrony przed roszczeniami, przez okres niezbędny, nie dłużej niż do 10 lat od roku, w którym zakończono korespondencję, lecz nie krócej niż do zakończenia realizacji roszczeń związanych z umową i upłynięcia okresu przedawnienia. Współpracujemy z firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE. Masz prawo dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych znajduje się w Polityce Prywatności .